Wiele wskazuje na to, że historia zatoczy koło. Przypuszczalnie, do boju o fotel wójta Gminy Chorkówka- ponownie- stanie w szranki trzech kandydatów, ale tym razem w pełnym tego słowa znaczeniu bowiem o najwyższe stanowisko w samorządzie ubiegać się będzie trzech mężczyzn.

Jak dotychczas, tylko jeden kandydat- obecnie urzędujący wójt gminy Andrzej Koniecki dokonał formalnej rejestracji, jednakże „oficjalnie” z kampanią i „programem rozwoju gminy” rusza w poniedziałek Grzegorz Węgrzynowski. Możemy się więc spodziewać, że kampania wyborcza w Gminie Chorkówka ruszy pełną parą. Nieoficjalnie mówi się też o trzecim kandydacie.

Historia lubi się powtarzać

W 2014 roku, w I turze wyborów, startujący wówczas kandydaci uzyskali następujące wyniki: Marcin Szczur – 1278 głosów, Monika Subik – 1409 głosów, Andrzej Koniecki – 2630 głosów. Kontrkandydaci urzędującego wójta uzyskali łącznie 50,54 % głosów. W II turze wyborów zwyciężył obecnie urzędujący wójt Andrzej Koniecki z wynikiem 53.44 %. Jak będzie 21. października 2018 roku? O tym zadecydują wyborcy. Zapraszamy do śledzenia przebiegu kampanii wyborczej z Portalem Chorkowka24.pl.

(rn)

Czy weźmiesz udział w tegorocznych Wyborach Samorządowych?

Loading ... Loading ...
PODZIEL SIĘ

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
paweł
Gość
paweł

Koniecki i tak wygra

Arek
Gość
Arek

skąd ta pewność Pawle?