Gminna Komisja Wyborcza w Chorkówce, 11 września uchwaliła harmonogram pełnienia dyżurów. Aby zarejestrować listy z kandydatami, którzy powalczą o serca wyborców i o miejsca w Radzie Gminy Chorkówka trzeba dokonać formalności w określonych przez GKW terminach.

Na rejestrację listy kandydatów do Rady Gminy w Chorkówce został już tylko ostatni termin tj.17 września 2018 r.: od godz. 10:00 – 24:00

Komisja będzie pełnić dyżur w swojej siedzibie, tj. Urzędzie Gminy w Chorkówce, pok. 15.

To ostatnie dni niepewności. W przyszłym tyg. poznamy już ostateczne składy osobowe poszczególnych komitetów z kandydatami do Rady Gminy w Chorkówce.

Można się spodziewać, że w ciągu kilku dni- zauważalnie- rozpocznie się kampania wyborcza. Przy drogach pojawią się banery, na tablicach ogłoszeń zawisną plakaty wyborcze. Z uwagi na postęp technologiczny, agitacja wyborcza prowadzona będzie także w lokalnych portalach informacyjnych czy mediach społecznościowych.

(rn)
PODZIEL SIĘ

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rysiek
Gość
Rysiek

Drodzy mieszkańcy cieszę się że w naszej pięknej gminie funkcjonuje forumgdzie można się wypowiedzieć swobodnie i jest otwarte dla wszystkich. Z pozdrowieniem

Cezary
Gość
Cezary

No to się zacznie rozdawanie kiełbasy wyborczej po wsiach ale ja i moi znajomi Tym razem nie damy się namówić na choćby gryza.

Luuutek
Gość
Luuutek

Dobre słowa! Tzn nie że smaczne ale dobrze napisane :)))